KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023280
nr 802 3280
Träsnitt
2 st, Japan, motivets mått: 25 x 19 & 26 x 36 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:47:28
21/1 19:15:44
100 kr
21/1 20:14:48